Akumulator SF 18650NR-20 2000mAh / 20A
Przejdź do sekcji Opinie
z VAT bez VAT
szt.
Dostępność:
0-10
Czas wysyłki: 3 dni
Zapytaj o produkt
Udostępnij
Opis
  • Model: 18650NR-20 [depakietowane]
  • Producent: SF
  • Nazwa skrócona: NR-20
  • Typ i rozmiar: Li-Ion, 18650
  • Pojemność znamionowa / prąd maksymalny / optymalny prąd: 2000mAh / 20A / 12A
  • Stan naładowania: około 3.45V