Wersje językowe/ Choose language :
Pytania i odpowiedzi

1. Kiedy kolejna dostawa?

Mniejsze dostawy mamy co kilka dni jednak między 2-10 dniem każdego miesiąca mamy dostawy główne, jeśli polujesz na jakiś model ogniwa - to dobry czas aby śledzić nasz sklep.

2. Oferta z ogniwami zniknęła! Kiedy się pojawią?

No cóż, ogniwa się wysprzedały :) Jeśli czekasz na ten konkretny model bądź cierpliwy. Zawsze czynimy starania, aby dany model pojawił się ponownie po wyprzedaniu zapasu.

3. Czy mogę prosić o informację kiedy będą dostępne ogniwa?

Niestety nie informujemy ani nie rezerwujemy ogniw.:( Byłoby to nie uczciwe względem oczekujących osób. Jeśli jakieś ogniwo ma status "Powiadom o dostępności" to zapisz się na informację. Podaj swój email - kiedy ogniwo wróci do sklep poinformujemy Cię o tym w emailu. Prosimy robić zakup w miarę szybko, ponieważ nasze stany wysprzedają się dość szybko.

4. Czy możemy naładować ogniwa do pełna przed wysyłką?

Niestety nie możemy :( Nasz ciąg technologiczny oraz ogromna ilość ogniw przechodząca przez nasze magazyny nie pozwala nam przeznaczać dodatkowego czasu i środków na doładowywanie ogniw. Musisz to zrobić samodzielnie w domu. Możliwy różny stan naładowania ogniw jest też czynnikiem umożliwiającym nam zmniejszenie ich cen. Czasem lepiej kupić u nas ogniwa taniej i cześć zaoszczędzonej kwoty przeznaczyć na zakup ładowarki. Ogniwa będą pełne... a ładowarka zostanie na później :)

5. Czy możemy wybrać ogniwa z jednego okresu produkcji?

Niestety nie możemy :( Nie powinno się dobierać ogniw wedle dat produkcji tylko wedle parametrów jak pojemność. Mogłoby się zdarzyć, że producent danego ogniwa miedzy 2 różnymi datami zmieni parametry ogniw, a to spowoduje, że ogniwa z tej samej daty będą różnie pracować z biegiem czasu. Dlatego prawidłowy dobór ogniw zawsze musi polegać na doborze względem pojemności (z pewną możliwą tolerancją) i tak też robimy w naszych warsztatach.

 

6. Czy Kartonik zakupiony teraz i za 3 miesiące będzie zawierać ogniwa o takich samych parametrach, będzie można je połączyć?

Tak, sensem istnienia zakresów testowanych ogniw jest możliwość ich łączenia w pakiet niezależnie czy kartonik był kupiony dzisiaj czy za 3 miesiące.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl