Akumulator EVE INR18650/35V 3500mAh / 10A
Przejdź do sekcji Opinie
z VAT bez VAT
szt.
Dostępność:
>200
Czas wysyłki: 3 dni
Zapytaj o produkt
Udostępnij
Opis
  • Model: INR18650/35V [depakietowane]
  • Producent: EVE
  • Nazwa skrócona: 35V
  • Typ i rozmiar: Li-Ion, 18650
  • Pojemność znamionowa / prąd maksymalny / optymalny prąd: 3500mAh / 10A / 6A
  • Stan naładowania: około 3.45V